"נישאר עם אותה דרך, נתקן ונשחק יותר חכם"

הפועל נוף הגליל אירחה את הפועל חיפה במסגרת המחזור ה-19 בליגת העל. תוצאת סיום: 1-0 לאורחים. גולדנברג: "זה יהיה קשה, ניתן את הכל עד הסוף ונשאר"
שתפו בוואטסאפ
שתפו בפייסבוק

הפועל נוף הגליל אירחה היום (שבת) את הפועל חיפה במסגרת המחזור ה-19 בליגת העל. תוצאת סיום: 1-0 לאורחים.מאמן הקבוצה, שי ברדה, התייחס בסיום ואמר כי "יש מערכת שיפוט, אני לא נכנס לשיקולים שלהם, לא ראיתי את ההילוך החוזר, אבל אם יש VAR והסתכלו ב-VAR והחליטו שלא, אז זה בסדר גמור, אבל זה ממש לא העניין. לא צריך לחלק נקודות על החזקת כדור, אבל החזקנו בכדור כל כך לא אפקטיבי וכל כך לא חכם, בלי מסירות מפתח, הנעת כדור לרוחב, ברגע שכמעט לא מגיעים למצבים זה לא רלוונטי. יש הרבה עבודה, נישאר עם אותה דרך, אבל נתקן את זה".

“זה קשה, ידעתי שברגע שמחליפים דרך ושיטה יהיה קשה, אבל אני חדור מוטיבציה ויודע שאעשה את הכול כדי שנביא נקודות. לא אשתמש בסיסמאות כי שיחקנו עם שחקנים התקפיים, אבל לחלוטין לא משחק התקפי. נשחק יותר חכם, לוקח את האחריות עליי. נשפר את זה ונקווה לנצח במשחק הבא”.

חגי גולדנברג הוסיף ואמר: "יש לי עבר של משחקי הישרדות בקבוצות אחרות. זה יהיה קשה, ניתן את הכל עד הסוף ונשאר. היכולת של היום לא תספיק, אני בטוח שאם נשתפר ועם המוטיבציה נלך ונשתפר ככל שנקבל ביטחון".