"זה לא נגמר, צריך להמשיך ולנסות עם מה שיש"

הפועל נוף הגליל אירחה את בית"ר ירושלים. חגי גולדנברג: "אנחנו לא יודעים מה זה להרים ידיים, יש משחקים ומספיק נקודות"
שתפו בוואטסאפ
שתפו בפייסבוק

הפועל נוף הגליל אירחה את בית"ר ירושלים. תוצאת סיום 2-0 לאורחת.

צילום: חג'אג' רחאל
צילום: חג'אג' רחאל

שי ברדה, מאמן הקבוצה, אמר בסיום: “מחצית ראשונה כל מה שתכננו לעשות עבד בצורה טובה, החמצנו, ובסופו של דבר שאתה תוקף עם הרבה שחקנים ולוחץ, במיוחד שאתה טועה פעמיים בצורה כזאת, והפסדנו את המשחק. מאוד מאכזב, מאוד כואב. אנחנו כל הזמן לוחצים אבל בסופו של דבר לא מבקיעים ואתה נענש בשתי טעויות שלא יכולות לקרות. אחרי הגול הראשון התפרקנו לחלוטין. נעשה מה שאפשר.

“אני יכול לומר שהאחריות המקצועית עליי. אנחנו בוחרים כן ללחוץ וכן לשחק גובה. צריך להעז כדי לנצח. אנחנו מגיעים למצבים אבל לא כובשים, יש גם את העניין המנטלי שמפריע. זה הכדורגל. זה ממש לא נגמר, זה לא עניין של נסים, זה עניין של סטטיסטיקה. אם אתה מנצח את פ”ת אז יש סיכוי. אני מאמן ומשחק עם הסגל שיש לי. אני במקום של לנסות ולמצוא פתרונות. זה לא נגמר, צריך להמשיך ולנסות עם מה שיש. ננסה למצוא מה שאפשר וכן להבקיע גול והביטחון אולי קצת יחזור. במבחן התוצאה – נכשלנו. הכדורגל נמדד על פי ניצחונות וגולים, ואנחנו לא שם”.

חגי גולדנברג הוסיף: "אנחנו לא יודעים מה זה להרים ידיים, יש משחקים ומספיק נקודות. אנחנו עושים הכל אבל נתקעים מול השער, אם היינו כובשים ראשונים זה היה נגמר 3-2. המועדון עשה את מירב המאמצים כדי להתחזק, נפצעו לנו כמה שחקנים דומיננטיים, אבל אלו סתם תירוצים. יהיה קשה אבל נחזור לתלם, נסתכל מה לא עבד טוב".