ניר לקס חתם לעונה נוספת במועדון

הקשר האחורי בן ה-28 חתם לעונה אחת. לקס הספיק לערוך בעונה שעברה 3 הופעות במדי הקבוצה בליגת העל לפני שנפצע
שתפו בוואטסאפ
שתפו בפייסבוק

הקשר האחורי ניר לקס, בן 28, חתם לעונה אחת נוספת במועדון באמצעות נציגו מאיר ריפמן. כזכור, לקס הספיק לערוך בעונה שעברה 3 הופעות במדי הקבוצה בליגת העל, לפני שקרע את רצועת הברך במשחק נגד בית"ר ירושלים בטדי. לקס עבר ניתוח לשחזור הרצועות וכיום הוא נמצא בשלבי החלמה מתקדמים.

ניר לקס, שגדל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב ובעברו עונה אחת בליגה השנייה ברומניה במדי פטרולול פלויישט, לא יהיה כשיר לטרום העונה וישוב בהדרגה לפעילות מלאה. בנוף הגליל מעריכים את המחויבות שלו למועדון. "גם כשהיה פצוע ואחרי ניתוח קשה הגיע על קביים כדי לחזק את החברים, למרות שיכול היה להישאר בבית", מסבירים במועדון.

ניר לקס: "שמח מאוד לחתום במקום שגרם לי להרגיש בבית מהשנייה הראשונה. לא מובן מאליו שרצו שאמשיך למרות שאני אחרי פציעה לא קלה, אבל אני כבר במצב הרבה יותר טוב ועושה הכל על מנת לחזור כמה שיותר מהר וחזק ולעזור לקבוצה בעונה הקרובה".

המנכ"ל גיל ברעם: "ניר הוכיח נאמנות למועדון בתקופה הכי קשה בקריירה שלו. אנחנו כמועדון מאמינים בו. נכון שבתחילת האימונים הוא לא יהיה כשיר, אבל אני כמו רץ מרתון שמסתכל למרחקים. אין לי ספק שניר לקס יעזור לקבוצה בהמשך העונה".