היסטוריה: איריס אנטמן מונתה לעוזרת המאמן

שוערת העבר, שמאמנת כבר למעלה מעשור בנבחרות הנשים של ישראל, היא האישה היחידה המשמשת בתפקיד זה בליגות המקצועניות בישראל: "מקווה לסייע למועדון לעלות על דרך המלך"
שתפו בוואטסאפ
שתפו בפייסבוק

שוערת העבר, איריס אנטמן, 46, שמאמנת כבר למעלה מעשור בנבחרות הנשים של ישראל, מאז פרישתה ממשחק פעיל, מונתה לעוזרת מאמן הפועל נוף הגליל והיא האישה היחידה המשמשת בתפקיד זה בליגות המקצועניות בישראל. אנטמן מחליפה את עוזר המאמן ליאור כהן, שעזב יחד עם המאמן שלומי דורה.

מי שאחראי לשידוך הוא המאמן החדש ישן של הקבוצה, ירון הוכנבוים, שאומר: "יש לה ידע עצום בכדורגל ועבר מרשים, ממש אנציקלופדיה לכדורגל, כשהעליתי את השם שלה בפני המנכ"ל, גיל ברעם, הוא מיד השיב בחיוב בלי לחשוב פעמיים".

במקביל משמשת אנטמן כמנהלת מקצועית באגודת הנשים מכבי כישרונות חדרה וכפרשנית בתוכנית "שבת של כדורגל" וברדיו חיפה. אנטמן, שזכתה בשמונה דאבלים במהלך הקריירה שלה ככדורגלנית, השתתפה היום באימון הבכורה ואמרה: "מרגש אותי לעבוד בנוף הגליל, מודה לירון ולגיל על ההזדמנות, מקווה לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ולסייע למועדון לעלות על דרך המלך".

המנכ"ל גיל ברעם: "אנו מקבלים את איריס בהמון אהבה ובכבוד, יש לה קילומטראז' מרשים בכדורגל הנשי ואני מאמין שהיא מסוגלת להביא את האיכויות שלה גם לכדורגל הגברי. מאחל לה ולנו המון הצלחה".